Студенти та викладачі ФНСА відвідали ІІ АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНИЙ BUSINESS FORUM «ВІДБУДОВА УКРАЇНИ. ТРАНСФОРМАЦІЯ ТА МОДЕРНІЗАЦІЯ»

5 та 6 жовтня 2023р. студенти-архітектори  і викладачі кафедри архітектури та просторового планування Факультету наземних споруд НАУ відвідали ІІ АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНИЙ BUSINESS FORUM “ВІДБУДОВА УКРАЇНИ. ТРАНСФОРМАЦІЯ ТА МОДЕРНІЗАЦІЯ”. Захід організований для архітекторів, дизайнерів та бізнес-власників, які хочуть бути в передових рядах галузі.

Форум спрямований на можливість ознайомлення з новими розробками та послугами у сфері архітектури та будівництва, а також можливість взяти участь у 10 панельних дискусіях зі 100 спікерами.

Наші студенти познайомились із сучасними будівельними технологіями, матеріалами і послугами та прослухали доповіді про стратегії відновлення міст, парків, доріг тощо.