ХХIV Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки» за напрямком «Розвиток інфраструктури авіаційного транспорту»

02 – 05 квітня 2024 року на факультеті наземних споруд і аеродромів пройшла ХХIV Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти та молодих учених  «Політ. Сучасні проблеми науки» за напрямком «Розвиток інфраструктури авіаційного транспорту», який охоплював 5 секцій: «Дизайн архітектурного середовища», «IT-дизайн, технічна естетика та геометричне моделювання», «Дизайн 2D 3D», «Аерокосмічна геодезія та землеустрій», «Міське, промислове, цивільне та транспортне будівництво».

З вітальними словами до учасників конференції звернулися:

• в. о. проректора з гуманітарної політики та інновацій Марина ПЕТЧЕНКО;
  • в. о. декана факультету наземних споруд і аеродромів Октябрина ЧЕМАКІНА;
  • заступник декана з наукової роботи факультету наземних споруд і аеродромів Олександр ДУБИК;
  • завідувачі кафедр: архітектури та просторового планування – Ольга ЖОВКВА; комп’ютерних технологій будівництва та реконструкції аеропортів –         Антон МАХІНЬКО; аерокосмічної геодезії та землеустрою – Юрій ВЕЛИКОДСЬКИЙ; комп’ютерних технологій дизайну і графіки – Вікторія ВАСИЛЕНКО.

На конференції були представлені доповіді українською та англійською мовами. 148 учасників (студенти та молоді вчені) презентували на високому рівні результати досліджень з актуальних тем у дизайні, IT-дизайні, архітектурі та містобудуванні, проєктуванні, будівництві та експлуатації автомобільних доріг, аеродромів, будівель та споруд, геодезії та землеустрою. Виступи учасників конференції супроводжувалися активним обговоренням і науковою дискусією.

Серед учасників конференції були як представники Національного авіаційного університету, так і інших закладів вищої освіти, установ, організацій, зокрема:

• Фахового коледжу «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка;
  • Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
  • Київського міжнародного  університету;
  • Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури;
  • Відокремленого структурного підрозділу «Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури»;
  • Одеського державного аграрного університету;
  • Сумського національного аграрного університету;
  • ВСП «Рівненський фаховий коледж НУБіП України»;
  • ДІ «УкрНДІводоканалпроект»;
  • ТОВ «ЕТУАЛЬ»;
  • ТОВ «Європейська дорожньо-будівельна компанія».

Щиро дякуємо учасникам конференції за роботу, бажаємо подальших творчих успіхів, натхнення та наукових досягнень!