До кінця грудня працює виставка робіт живопису

До кінця грудня працює  виставка робіт живопису  в Хлібня заповідника «Софії Київської» вул. Софіївська, талановитого викладача Ігора Єлісєєва старшого викладача кафедри компʼютерних технологій дизайну і графіки ФНСА назвою  «З жовтня по Різдво». Під час заходу неймовірний святковий настрій створив митець живопису Ігор Анатолійович Єлісєєв.Студентів дуже вразили роботи їхнього викладача, бо в експозиції зібрано кілька десятків робіт, що написані з використанням різних матеріалів, але всі вони об’єднані потрійною тематикою – жовтневою, різдвяною, зимовою.

На виставці можна побачити жовтневі і зимові пейзажі, наша українська калина під снігом, насичені черешні, папуги та обличчя жінки на одному панно, і дуже багато надзвичайних робіт автора.

Виставку відвідали студенти НАУ та колеги Кафедра комп’ютерних технологій дизайну і графіки НАУ