26 грудня 2023 року продовжила роботу Державна екзаменаційна комісія з проведення захисту кваліфікаційних робіт ОС МАГІСТРА спеціальності 022 «Дизайн» ОПП «Дизайн » під головуванням д.т.н., професора, завідувача кафедри дизайну КНУБА Третяк Юлії Вікторівни та т.в. декана ФНСА к.арх., доцент Чемакіна Октябрина Володимирівна . На захисті магістерських робіть був присутній стехолдер кафедри Канівець Олесандр Васильович, директор ASKansulting, офіційний партнер Autodesk із впровадження, навчання дизайну в Rev-it та супроводу BIM технологій. Згідно регламенту було заслухано 8 захистів магістерських робіт, на яких студенти презентували свої наукові дослідження у галузі дизайну та вирішення поставлених задач із застосуванням основ, концепцій дизайну, що були поставлені керівниками.

Магістерські проєкти з дизайну в авіаційній галузі, нестандартні та інноваційні рішення дизайну викликали конструктивну дискусію та обговорення комісії. Аргументовані та змістовні відповіді засвідчили високий рівень професійної підготовки майбутніх магістрів з дизайну.

Вітаємо з успішним захистом наших дизайнерів!

АНТОНЮК Станіслав Юрійович «Основи проєктування інтер’єрних просторів військових навчальних закладів»

КОСТЮК Діана Русланівна «Особливості дизайну інтер’єрів колцентрів»

КРАВЧЕНКО Анастасія Сергіївна «Засоби формування концептуального дизайну в торгово-розважальних центрах»

КУДЕРСЬКА Ірина Ігорівна «Принципи прєктування інтер’єрів коледжів»

ЛУЦЕНКО Анна Олегівна «Засади формування дизайну інтер’єру центрів мистецтв з елементами реабілітації»

НІКОЛЮК (ЧОРНА) Каміла Олександрівна «Прийоми дизайну інтер’єрів дошкільних навчальних закладів»

ОГОРОДНІК Станіслава Олегівна «Засоби формування дизайну середовища аеровокзалу» СОРОКІНА Юлія Олександрівна «Формування середовища дошкільних закладів».