Студенти факультету наземних споруд і аеродромів відвідали Міжнародну будівельну виставку INTER BUILD EXPO та KIFF/КИФФ

Студенти 1-2 курсів Факультету наземних споруд і аеродромів разом із  старшим викладачем кафедри архітектури та просторового планування зі Наталією Бжезовською відвідали Міжнародну будівельну виставку INTER BUILD EXPO та KIFF/КИФФ – Kiev International Furniture Forum.

Майбутні архітектори прослухали лекції провідних українських архітекторів та дизайнерів, були присутні на панельній дискусії «Освіта в архітектурі: виклик та потреби 2024 року», ознайомилися з сучасними будівельними матеріалами та технологіями, провідними тенденціями дизайну інтер’єрів та були присутніми на презентаціях та воркшопах провідних українських компаній.

Участь у такому важливому заході була дуже цікавою і корисною для майбутніх архітекторів, що будуть відбудовувати нашу країну.