Зустріч студентів з роботодавцем «Картографія +»

30 березня студенти кафедри аерокосмічної геодезії та землеустрою НАУ зустрілись онлайн з роботодавцем Павлом Івановим – представником компанії «Картографія +». Павло Іванов – підприємець, голова ряду компаній протягом 16 років (картографія, ГІС, БПЛА). Сертифікований геодезист та землевпорядник. Один з виконавців створення Земельного кадастру України.

Павло Іванов запропонував студентам пройти практику на своєму підприємстві, розповів про типові задачі, які перед ними стоять, продемонстрував реальні проблеми, що виникають в роботі, а також які знання і вміння потрібні студентам для їх виконання.

Роботодавець запропонував викладачам кафедри шляхи для наближення робочих програм дисциплін кафедри до проблем реального виробництва.

Студенти задали питання роботодавцю щодо проходження практики. Домовились провести другу зустріч у вигляді практичного заняття.