Студентка Факультету наземних споруд і аеродромів серед переможців Міжнародного конкурсу

Вітаємо Журавьову Ксенію Сергіївну, здобувачку вищої освіти ОС “Бакалавр”, групи ДЗ 401 Б, кафедри компʼютерних технологій, дизайну та графіки, Факультету наземних споруд і аеродромів, яка гідно представила  Національний авіаційний  унівесритет на Міжнародному конкурсі наукових робіт здобувачів освіти за напрямом «Artand Design», з темою «INNOVATIONS TO SUPPORT THE REHABILITATION PROCESS FOR PEOPLE WITH DISABILITIES» та отримала диплом третього ступеня.

Наукова робота виконана під керівництвом кандидата архітектури, доцента кафедри компʼютерних технологій, дизайну та графіки, Гнатюк Лілії Романівни. Творчих успіхів та подальших здобутків.