Студенти спеціальності 022 «Дизайн» ФНСА відвідали шоу-рум компанії «Віяр»

3 листопада викладачі кафедри компютерних технологій дизайну і графіки та студенти спеціальності 022 «Дизайн» Факультету наземних споруд і аеродромів відвідали шоу-рум компанії «Віяр» – постачальника меблевих матеріалів, аксесуарів та фурнітури в Києві. Під час екскурсії студенти мали нагоду ознайомитися з усім спектром продукції для виробництва корпусних меблів різних виробників і цінових діапазонів, а також дізналися про особливості клієнтоорієнтованого сервісу та роботи з дизайнерами великої компанії.

Такі заходи мають важливе практичне значення для студентів, .які навчаються за освітньо-професійною програмою «Дизайн», для кращого розуміння ними професійної діяльності. Дякуємо працівникам компанії «Віяр» за змістовну подорож у світ створення меблів, і всім, хто долучився до цієї події.