На Міжнародній виставці 4 DesignDays представлено проект відновлення міста Макарова, розроблений студентами-архітекторами Факультету наземних споруд і аеродромів

На Міжнародній виставці 4 DesignDays, яка проходила в польському місті Котевіце було представлено архітектурний проект відновлення поруйнованого українського міста Макаров. Проект розроблено студентами на кафедрі архітектури та просторового планування в архітектурній майстерні «Нplaza» під керівництвом старшого викладача Олександра Хлюпіна. Студентське архітектурне бюро під керівництвом студентського головного архітектора Катериною Коробко представили нове бачення розвитку інфраструктури міста:

• Тетяна Сидорчук – музей та історико культурний центр міста;
  • Валерія Мироненко– набережна річки Здвиж;
  • Валентина Ємельянова – школа та коледж;
  • Дар’я Зуб – технопарк та культурний центр;
  • Сидоренко Артем – житловий комплекс;
  • Аліна Шершунович – торгівельний центр;
  • Руслан Пустовойт – анімація.

НАУ висловлює щиру вдячність президенту Національної спілки архітекторів України Олександру  Чижевському та колективу Спілки за запрошення до участі у виставціта підтримку студентської ініціативи.