Студентські організації ФНСА прийняли участь в обговоренні стратегії розвитку Факультету наземних споруд і аеродромів

24 листопада зустрілась в.о. декана ФНСА Октябрини Володимирівни Чемакіної із головами організацій Студентської ради ФНСА Зоєю Запорожець, профспілки ФНСА Ольгою Комадою та ТОСА ФНСА Богданом Сіроштаном. Під час зустрічі новий декан ФНСА Чемакіна О.В. на високому рівні оцінила значні досягнення ФНСА за попередні навчальні роки, зазначила, що буде продовжувати розвивати ФНСА відповідно плану стратегії розвитку факультету, а також запропонувала студентству нові ідеї щодо впровадження дуального освітнього простору на базі якого будуть створені науково-дослідницькі центри для всіх спеціальностей, залучення студентів у створенні проекту просторового планування території пріоритетного розвитку BUCHA TECHNO GARDEN в частині аеропорту «Антонов», участь студентів у проектах відбудови та розвитку України.

Жвава дискусія тривала дві години, студенти активно висловлювали свої думки, задавали професійні питання, ділилися пропозиціями, Обговорення сприяло генерації додаткових концепцій і практичних ідей щодо практичного втілення інноваційних пропозицій.

У підсумку зустрічі новий декан ФНСА Чемакіна О.В. наголосила, що студентство  і надалі активно долучатиметься до реалізації розвитку факультету та сприятиме ефективності застосування необхідних заходів щодо отримання найкращих результатів.

IMG-7298