Факультет наземних споруд і аеродромів налагоджує співпрацю із провідною компанією «ВіЯр

25 березня 2024 року за ініціативи гаранта освітньо-професійної програми «Дизайн», доцента кафедри комп’ютерних технологій дизайну і графіки Факультету наземних споруд і аеродромів, канд. арх., доцента ГНАТЮК Лілії Романівни відбулася зустріч з представниками компанії «ВіЯР», що є лідером на ринку меблевих комплектуючих.

На зустрічі були присутні директор з персоналу ВіЯр Правильева Ольга, керівник напрямку інтернет-маркетингу Бебешко Ольга, маркетолог Силенок Аліна, керівник підрозділу VIYAR Academy Бучинська Анна, івент-менеджер VIYAR Academy – Панченко Ліза. Також були залучені старший викладач кафедри комп’ютерних технологій дизайну і графіки САДОВА Віталіна Вікторівна  та доцент кафедри, к.т.н., доцент ХОЛКОВСЬКИЙ Юрій Романович.

Під час зустрічі домовились про проходження студентами виробничої практики та питання проведення зовнішніх заходів в рамках дуальної освіти та індивідуальної освітньої траєкторії студена.

Сподіваємося на плідну співпрацю.