На Факультеті наземних споруд і аеродромів відбулось вручення дипломів випускникам ОС «Магістр»

23 січня на Факультеті наземних споруд і аеродромів відбулось вручення дипломів випускникам освітнього ступеня «Магістр» за спеціальностями «Дизайн» та «Дизайн архітектурного середовища», «Будівництво та цивільна інженерія», “Землеустрій та кадастр”.

З вітальним словом до випускників звернулась в.о. проректора з гуманітарної політики та інновацій Марина ПЕТЧЕНКО, яка у своїй промові зазначила: це випуск креативних та талановитих студентів, які незважаючи у важкий для нашої країни час,   навчались і здобували професійні навики та стали повноцінними фахівцями у свої галузі.

Також випускників привітали із закінченням навчання завідувачі кафедр ФНСА Антон МАХІНЬКО, Ольга ЖОВКВА, Олександр ДУБИК, Юрій ВЕЛИКОДСЬКИЙ, які побажали досягти бажаних висот у майбутній професійній діяльності та вручили такі омріяні дипломи і грамоти за кращий дипломний проект.

Всього дипломи ОС «Магістр» отримали 110 випускників.  З відзнакою отримали 26 випускників, які були також рекомендовані в аспірантуру.

Бажаємо нашим випускникам творчих успіхів та наснаги у професійній сфері!