День відкритих Дверей на Факультеті наземних споруд і аеродромів Національного авіаційного університету

30 листопада Факультет наземних споруд і аеродромів НАУ приймав гостей.  Цього дня наший факультет відвідали учні школи Optima School. На Кафедрі архітектури та просторового планування майбутніх абітурієнтів привітала в.о. декана ФНСА Октябрина Чемакіна, яка розповіла про перспективи спеціальностей факультету та інноваційні підходи викладачів щодо організації навчального процесу. Завідувач кафедри АРПП Ольга Жовква познайомила майбутніх абітурієнтів із особливостями навчання на архітектора, студентка групи АР-102М Катерина Коробко в архітектурній майстерні “Х-plaza” продемонструвала школярам проєкти дипломних робіт студентів-архітекторів, розповіла про значні перемоги у міжнародних конкурсах студентів та викладачів.

Відвідали абітурієнти і Кафедру комп’ютерних технологій дизайну і графіки ФНСА НАУ, де старший викладач Віталіна Садова ознайомила із спеціальністю «Дизайн», а саме з ОПП «ІТ-Дизайн» та «Дизайн».

Завідувач Кафедри інфраструктури авіаційного транспорту Олександр Дубик розповів про особливості в аедромному проєктуванні, продемонстрував наукові здобутки кафедри та співробітництво зі стейкхолдерами.

Зустріч відбулась у дружній атмосфері, школярів запросили приєднатись до соціальних мереж факультету щоб бути в курсі всіх новин.