Стейкхолдери Факультету наземних споруд і аеродромів на конференції “Architects for heritage in Ukraine: recreating identity and memory”у Стокгольмі

Конференція у Стокгольмі, “Architects for heritage in Ukraine: recreating identity and memory” включає проекти відновлення і дослідження спадщини України та має на меті залучити міжнародні архітектурі спільноти для пошуку способів збереження спадщини.

Шведські колеги говорять про війну і те, що Українці боряться за демократію в широкому розумінні.

Голова Ради стейкхолдерів Факультету наземних споруд і аеродромів НАУ, Президент Національної Спілки Архітекторів України – НСАУ, кандидат архітектури Олександр Павлович Чижевський у своєму вітальному слові наголосив, що це велика можливість для української спільноти залучити весь іноземний сучасний досвід в Україну і показати наші досягнення, нам є чим пишатися.