Аерогеодезична літня школа НАУ (3-й день)

5 червня на Аерогеодезичній школі НАУ проводили свій майстер-клас представники компанії ElNav Андрій Менько та Ілля Ілляшов.

«ЕЛНАВ» – офіційний дистриб’ютор ГНСС-продуктів. Студенти – учасники школи змогли ознайомитись з сучасним геодезичним обладнанням від виробника CHC Navigation: GNSS-приймач з двома камерами; лідар, що встановлюється на квадрокоптер; безпілотний човен з ехолотом Аpache 3.

Ілля продемонстрував роботу GNSS-приймача під контролем двох вбудованих камер, в результаті якої було створену хмару точок фасаду навчального корпусу, прив’язану до системи координат WGS-84.

Приємно, що Андрій Менько, який є випускником НАУ, не забуває Alma Mater і передає молоді свій досвід!

Дякуємо Андрію та Іллі, а також компанії «ЕЛНАВ» за демонстрацію роботи новітнього обладнання!