Аерогеодезична літня школа НАУ (5-й день)

7 червня компанія DroneUA провела майстер-клас з пілотування дрона для учасників Аерогеодезичної літньої школи НАУ.

Компанія DroneUA – міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень, команда експертів з досвідом використання передових технологій, яка зокрема надає послуги для геодезії і топографії.

Представник компанії Гліб Лісовий розповів про використання сучасних безпілотних технологій у сфері геодезії і топографії, сільськогосподарській, енергетичній та нафтогазовій галузях. Окрім використання самих БПЛА, важливим етапом є обробка даних, отриманих за допомогою безпілотників. Лазерне сканування за допомогою дронів дозволяє отримувати хмари точок для величезної території за короткий проміжок часу.

Гліб продемонстрував учасникам школи два безпілотних літальних апарати – DJI Phantom 4 RTK та Mavic 3 Enterprise RTK. Використання RTK дозволяє прив’язувати хмару точок до системи координат в реальному часі.

Після цікавого спілкування в аудиторії, Гліб провів майстер-клас з пілотування дрона Mavic на території НАУ. Усі охочі студенти змогли спробувати себе у ролі пілота.

Дякуємо Глібу Лісовому та компанії DroneUA за цікавий досвід для студентів і викладачів!