Відкрилась виставка творчих робіт викладача факультету наземних споруд і аєродромів Вадима ПРАВДОХІНА — «Відображення»

28 вересня 2023р. в Національному авіаційному університеті відкрилася виставка творчих робіт члена Спілки художників України, випускника Української Академії Мистецтв, живописця та театрального художника, учня Д.Д. Лідера, старшого викладача кафедри архітектури та просторового планування ФНСА, Вадима Правдохіна “Відображення”.

На відкриття виставки завітали проректор з навчальної роботи Анатолій Васильович Полухін, декан ФНСА Віктор Васильович Карпов, викладачі ФНСА та студенти.

Як каже автор – ця експозиція складається з вибраних творів, які були створені у різні часові проміжки. На виставці представлені  натюрморти з символічним підтекстом та роботи філософсько-сюрреалістичного напрямку. Зазвичай, про творчість художника розповідати не дуже просто, а з мистецтвом треба спілкуватися безпосередньо – вважає автор…

Тому запрошуємо всіх, хто не байдужий до образотворчого мистецтва та живопису прийти, подивитись та познайомитися з творами художника Вадима Правдохіна! Виставка буде тривати до 12 жовтня 2023р. в холі 1 корпусу НАУ.