Відбулися засідання секції у рамках ХХІІІ Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених “Політ. Сучасні проблеми науки”

5-7 квітня на Факультеті наземних споруд і аеродромів відбулися засідання секції у рамках ХХІІІ Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених “Політ. Сучасні проблеми науки”.

На секції “Будівництво інфраструктури авіаційного транспорту” науковці та студенти доповідали про історичний шлях розвитку транспортних перевезень, перспективні напрями й технології транспортного будівництва, сучасні будівельні матеріали та конструктивні рішення, а також застосування цифрових технологій у проєктуванні та зведенні будівельних об’єктів.

На засіданні секції «Архітектура, будівництво та дизайн» розглянуто питання про екологічні переваги реновації історичних житлових будівель, історію і сучасність підземних міст світу, про особливості формування еко-інтер’єру в закладах дошкільної освіти, про інновації в музейній справі як перехід від традиційних до цифрових форматів для популяризації музеїв, про сучасні методи формування екологічної житлової забудови, про досвід післявоєнної відбудови Варшави, та можливості трансформації житлових приміщень в багатоквартирних будинках з урахуванням економічних змін.

На засідання секції «ІТ-Дизайн» доповіді були присвячені дизайну та розробці web-сайтів, мобільних застосунків, генеративному дизайну, доповненій реальності, застосуваннь штучного інтелекту в дизайні. На конфереції було представлено нові стартапи та проекти ІТ-Дизайнерів, студентів 1 курсу навчання.

Також відбудось засідання секції «2D та 3D Дизайн» за напрямом дизайн інтер’єру та середовища.

В роботі секції «Аерокосмічної геодезії та землеустрою» тематика наукових досліджень молодих науковців пов’язана з проблемами вивчення поверхні Землі методами дистанційного зондування, землеустрою (зокрема на деокупованих територіях), впливу військових дій на земельні та природні ресурси, використанню ГІС-технологій тощо.

Дякуємо усім учасникам конференції та бажаємо їм незламності та натхнення в подальших дослідженнях!