Відбулась зустріч із практико-дизайнером, випускницею Факультету наземних споруд і аеродромів

Нещодавно відбулась онлай-зустріч зі випускницею факультету, а нині успішним та досвідченим дизайнером Мариною Бовкун. Вона має власну справу в Україні та проживаючи у Польщі, проходить шлях професійного становлення й у Варшаві.

Безцінно, коли досить форматний за планом захід невимушено і в реальному часі перетворюється на теплу зустріч однодумців.

Так вийшло і з цією онлайн-зустріччю, яка швидко набула характеру круглого столу, де випускники перших наборів ділилися своїми професійними лайфхаками та розповідали про індивідуальний професійний шлях своїм майбутнім колегам, які наразі отримують свій перший досвід, ще будучи студентами.

Зустріч виявилася дуже жвавою і отримала живий відзив студентів різних курсів спеціальності “Дизайн”. Адже завжди цінно почути живі слова тих, хто був колись на твоєму нинішньому місці, отримати відповіді на справді хвилюючі й актуальні питання, запастися підтримкою на майбутнє, щоб відчути, що починати – не настільки важко і страшно, як може здатися на перший погляд.

За результатами спілкування однозначно стало зрозуміло, що це перша з багатьох таких зустрічей. Тим паче, що досягненнями випускників кафедри дизайну інтер’єру колектив факультету справді пишається.