Робота секції «Аерокосмічної геодезії та землеустрою» на конференції “Політ. Сучасні проблеми науки”

7 квітня 2023 року відбулась робота секції «Аерокосмічної геодезії та землеустрою» Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки».

В роботі секції взяли участь більше 20 учасників з різних вищих навчальних закладів України: Національного авіаційного університету, Сумського національного аграрного університету, Національного університету біоресурсів та природокористування України.

Тематика наукових досліджень молодих науковців пов’язана з проблемами вивчення поверхні Землі методами дистанційного зондування, землеустрою (зокрема на деокупованих територіях), впливу військових дій на земельні та природні ресурси, використанню ГІС-технологій тощо.

Дякуємо всім учасникам конференції за активну і плідну роботу! До нових зустрічей.