Онлайн-виставка студентських робіт ФАБД за результатами першого семестру

Нещодавно закінчився перший семестр навчального 2022-2023 року. Чесно кажучи, складно було уявити, як він почнеться, а тим більше закінчиться у зв’язку зі складними умовами: частими сигналами тривог атак російськими ракетами та дронами, відсутності електрики та інтернету, психологічної втоми. Особливо складно було нашим першокурсникам. Адже перед ними стояло завдання не лише пристосуватися до цих умов, а й адаптуватися до особливостей студентського життя та специфіки дистанційного навчання Національного авіаційного універсітету. Незважаючи на всі ці складнощі, ми досить успішно впоралися із завданнями з дисципліни «Композиція». Першокурсники – архітектори під керівництвом старшого викладача кафедри архітектури та просторового планування Наталії Бжезовської вивчили основи архітектурної композиції та навчилися висловлювати свої творчі ідеї у вигляді макетів.

Представляємо роботи першокурсників групи АР-105Б кафедри архітектури та просторового планування Факультету архітектури будівництва та дизайну, майбутніх українських архітекторів, яким належить відбудовувати Україну після нашої перемоги.

Роботи студентів