Перші враження від навчання у м. Варшава студентки Факультету наземних споруд і аеродромів за програмою Еразмус+

Весняний  семестр 2022-2023 навчального року для студентки, яка навчається за спеціальністю 191 «Архітектура та містобудування» освітньо-професійної програми «Дизайн архітектурного середовища», групи АР-203Б Єлизавети Проценко розрочався з навчання за обміном по програмі Erasmus+  у Варшаві / University of Ecology and Managementin Warsaw (Польща). Навчання повністю фінансується програмою Еразмус+.

Єлизавета має відмінні результати з усіх предметів, приймає активну участь у студентських наукових конференціях та житті факультету. До Польщі приїхала за тиждень до початку навчань, щоб ознайомитись із університетом та містом.

Декан ФНСА Віктор Карпов поспілкувався онлайн зі студенткою, щоб почути перші враження від навчання.

Ось, що розповідає Єлизавета: я дуже рада, що у мене з’явилась можливість навчатись за програмою академічної мобільності Еразмус + в університеті University of Ecology and Managementin Warsaw, адже це великий досвід навчання за кордоном, який надасть мені можливість розвинути і урізноманітнить професійні навчики. Однак, найскладніше – наважитися.

Декан Віктор Карпов побажав Єлизаветі Проценко не боятися пробувати щось нове та отримувати користь від навчання у м. Варшаві ї  гідно представляти наший університет.

Загалом, участь у програмах обміну – це просто неоціненний досвід!