Науковий вересень Кафедри комп’ютерних технологій будівництва та реконструкції аеропортів Факультету наземних споруд і аеродромів

Початок навчального року на кафедрі комп’ютерних технологій будівництва та реконструкції аеропортів ФНСА відзначився значною науковою діяльністю! Відбулося підписання низки договорів щодо наукової співпраці з провідними будівельними компаніями, державними підприємствами та інжиніринговими фірмами; викладачі кафедри представили свої дослідження на конференціях міжнародного рівня; активно запрацювали наукові студентські гуртки, а викладачі залучилися до виконання науково-дослідної роботи.

Підбити підсумки роботи за місяць, згенерувати свіжі ідеї та плани співробітники кафедри КТБРА зібралися на науковому семінарі. Головною темою розгляду була презентаційна доповідь докторантки кафедри, к.т.н., доц. Краюшкіної Катерини Вікторівни на тему: «Композиційні жорсткі багатошарові конструкції аеродромів». Всі учасники семінару з задоволенням ознайомилися з ходом досліджень авторки, мали змогу задати цікаві питання та висловили власну думку, щодо наукової проблематики. До робочого обговорення поданої наукової інформації долучилося 5 докторів наук, які надали корисні рекомендацій і пропозиції здобувачу.