Проєкт студентки Факультету наземних споруд і аеродрому Марини Кабанової потрапив у ТОП-10 МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ U-TOUCH

Проєкт студентки групи АР-303Б ФНСА Марини Кабанової потрапив у ТОП-10 МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ U-TOUCH !

Студенти 3 курсу ФНСА кафедри архітектури та просторового планування на практичних заняттях з дисципліни “Інтер’єр та обладнання” під керівництвом старших викладачів Наталії Бжезовської і Ольги Баженової розробили концепти корпусних меблів і за підтримки декана Віктора Карпова взяли участь у МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ U-TOUCH.

Всього на конкурс було подано 175 робіт у трьох номінаціях:

1. U-TOUCH LIVING (тумби для ТВ, кавові столики, комоди, настінні пенали);
  2. U-TOUCH BEDROOM (ліжки, приліжкові тумби, шафи, жіночі столики, комоди);
  3. U-TOUCH BATHROOM (шафи, тумби, настінні пенали).

Фінал конкурсу відбувся в квітні. Наші студенти гідно конкурували поряд з відомими дизайнерами та архітекторами. А тумба для ТВ Марини Кабанової потрапила у ТОП-10 (полуфінал конкурсу).