На Факультеті наземних споруд і аеродромів відбувся конкурс краси «МІС ФНСА 2023»

25 квітня 2023р. відбулась революція краси на факультеті наземних споруд і аеродромів. Конкурс краси і грації, інтелекту і ерудиції, артистичності, харизму, ніжності та елегантності «МІС ФНСА-2023» з ініціативи Студентської ради ФНСА на чолі із Зоєю Запорожець було проведено у жвавій атмосфері присутніх студентів та викладачів факультету.

Оцінювало конкурсанток журі, до складу якого увійшли фіналістка конкурсу «Міс Україна 2021» Аліна Ляшук, доцент кафедри комп’ютерних технологій будівництва та реконструкції аеропортів Олександр Дубик, голова студентського профкому НАУ і лідер проекту НАУ ТУР Денис Часновський, художній керівник, режисер, актриса театру «Темний СОФІТ» Олена Неволько та випускниця ФНСА Катерина Аніканова.

За результатами роботи журі переможницею конкурсу МІС ФНСА 2023 та МІС Глядацьких симпатій визнано Поліну Довбню. Першою ВІЦЕ-МІС та Міс Грація стала Анастасія Козицька, другою ВІЦЕ-МІС та Міс Ніжність – Анастасія Кунєєва. Міс Ерудицією визнано Луізу Борисову, Міс Артистичність стала Вероніка Закер’я, Міс Елегантність – Тетяна Нечипоренко.

Дякуємо спонсорам, шановним членам журі, відеографу, хореографині й всім, хто розділив цей тріумфальний вечір разом з нами.
Вітаємо учасниць конкурсу «МІС ФНСА 2024» та бажаємо подальших переможних подій у навчанні.