Круглий стіл «Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні»

20 лютого вшановується День Героїв Небесної Сотні – людей, які повстали проти несправедливості на захист ідеалів демократії, громадянських прав і свобод, європейського майбутнього України.

21 лютого 2023 року на кафедрі комп’ютерних технологій будівництва та реконструкції аеропортів Факультету наземних споруд і аеродромів з нагоди річниці Революції гідності та вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні відбувся круглий стіл «Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні». Захід  організували та провели наставники груп ЦБ-405 Б і ЦБ-406 Ба Костира Н.О. і Шевченко О.В. разом зі студентами. На заході також була присутня заступник декана з профорієнтаційної та виховної роботи – Грабовчак В. В. Цікавими та змістовими були роботи учасників заходу.

Також наставники груп показали відеоролик студентам «Про Історичну періодизацію широкомасштабного вторгнення рф в Україну».

Метою заходу було вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні, виховувати патріотичну свідомість студентів, розвивати бажання стати гідними громадянами України; сприяти зацікавленості і бажанню виявляти патріотичні якості в повсякденному житті.