Факультет наземних споруд і аеродромів (ФНСА) провів зустріч із роботодавцями

23 лютого 2023 року відбулась онлайн – зустріч  роботодавців та студентів ФНСА, які навчаються за ОПП «Промислове і цивільне будівництва», ОПП «Автомобільні дороги і аеродроми»на кафедрі комп’ютерних технологій будівництва та реконструкції аеропортів.

На зустрічі були присутні керівники і представники наступних підприємств:

• Франчук О.Г., віце-президент Асоціація «Аеропорти України» цивільної авіації (ААУЦА);
  • Черевко Л.М., ТОВ “Київаеропроект”;
  • Фаренюк Г.Г., директор ДП «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій»;
  • Барабаш М.С., директор ТОВ «ЛІРА САПР»;
  • Краюшкіна К.В., завідувач сектору нових технологій ДерждорНДІ ім. М.П.Шульгіна.

Роботодавці поділились досвідом організації та управління компанією, які види послуг надаються, зазначили, що сьогодні підготовка фахівців у галузі будівництва та проєктування є дуже важливою, оскільки Україна потребує спеціалістів, які зможуть відбудувати аеропорти, будівлі та інженерні споруди.

Директор компанії Марія Барабаш надала кафедрі комп’ютерних технологій будівництва та реконструкції аеропортів ліцензію на використання програмного забезпечення для аналізу міцності та проєктування конструкцій ЛІРА САПР і зазначила що програмний комплекс може використовуватись в освітньому процесі, науково-дослідних роботах, а також у визначенні несучої здатності конструкцій при реконструкції та обстеженні будівель і споруд, пошкоджених внаслідок збройної агресії.

Представники компаній обговорили можливості проходження студентами практик, а також виконання дипломних проєктів за тематикою компаній.