День науки у НАУ

День науки у Національному авіаційному університеті відзначено відкриттям виставки QUO VADIS – мистецтво на роздоріжжі, яка презентує творчі роботи студентів освітньої програми ІТ-Дизайн факультету наземних споруд і аеродромів. Виставку відвідали перший проректор Національного авіаційного університету Олексій МИХАЛЬЧЕНКО, проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку Олексій ШКУРАТОВ, викладачі та студенти.

Це авторський проект декана факультету Віктора Карпова до якого також долучилися факультет економіки та бізнес-адміністрування і факультет комп’ютерних наук і технологій. Людство стоїть на порозі мистецтва, яке стане синтезом взаємовпливів у дихотоміі людина – штучний інтелект. 

На виставці представлені творчі роботи студентів, які вивчають комп’ютерні технології в дизайні та наукові доробки викладачів і молодих вчених, які використовують можливості штучного інтелекту у різних сферах наукового студіювання. Учасники виставки: Дар’я АНТОНОВА, Ольга АДРУЖЕНКО, Анна ГАПЄЄВА, Юлія ГЕРАСИМЕНКО, Денис ГРИЩЕНКО, Андрій ГУЛЯ, Вікторія КАМЕНСЬКА, Вікторія КОЗЛОВА, Олександра КУДЛА, Дмитро МОСЕЙЧЕНКО, Дарина ПЕТРАШ, Владислава СІВЧЕНКО, Антон СКІБІНСЬКИЙ, Ангеліна ТВЕРДОХЛІБ, Софія ГАЙДЕНКО.

З каталогом виставки можна ознайомитися за посиланням.