Співпраця з USAID АГРО в галузі просторового планування

12 січня відбулась зустріч між керівниками НАУ та Програми USAID з аграрного та сільського розвитку АГРО. У зустрічі взяли участь керівник напряму земельної реформи USAID АГРО Сергій Кубах, проректор з навчальної роботи НАУ Анатолій Полухін, декан факультету архітектури, будівництва та дизайну Віктор Карпов та завідувач кафедри аерокосмічної геодезії та землеустрою Юрій Великодський.

Сторони домовились про співпрацю НАУ з USAID АГРО в галузі просторового планування. Сергій Кубах висловив зацікавленість USAID АГРО у підготовці в НАУ землевпорядників та ГІС-спеціалістів, які є зараз затребуваними у територіальних громадах у зв’язку з реформою децентралізації. Важливо, що НАУ поєднує підготовку фахівців із землеустрою та з аерофотознімання. Саме такі спеціалісти будуть відігравати значну роль в оновлені картографічної основи для відбудови територій, постраждалих внаслідок бойових дій. Тож дуже важливо, щоб їх навчання відбувалося за найновішими стандартами просторового планування.

У якості підтримки навчального процесу Сергій Кубах передав Національному авіаційному університету матеріали комплексного планування територіальних громад від USAID АГРО. Дякуємо за співпрацю!