На Факультеті наземних споруд і аеродромів відбувся круглий стіл до 37-річниці Чорнобильської трагедії

Чорнобиль… Слово це стало символом горя і страждання, покинутих домівок. 26 квітня 1986 року – день найбільшої в історії людства техногенної катастрофи. Минуло 37 років з моменту аварії на Чорнобильській АЕС, але її наслідки залишаються предметом обговорення світової наукової спільноти.

З нагоди 37-річчя від дня аварії на Чорнобильській АЕС на кафедрі комп’ютерних технологій будівництва та реконструкції аеропортів ФНСА 26 квітня 2023р. відбувся круглий стіл, участь в якому прийняли студенти, наставники академічних груп кафедри та заступник декана ФНСА з науково-організаційної роботи Валентина Грабовчак.

У рамках круглого столу були обговорені цікаві доповіді: «Наслідки аварії на ЧАЕС для України», «Чорнобиль до трагедії», «Зона ЧАЕС зараз» та інші.

Учасники заходу відзначили, що Чорнобильська трагедія – катастрофа планетарного масштабу, яка поставила під загрозу життя та здоров’я мільйонів людей, змусила людство переглянути своє відношення до питань атомної енергетики та безпеки. Але разом із тим, ця катастрофа стала символом людяності та героїзму.

Щиро дякуємо всім студентам, які підготувати цікаву, важливу та актуальну інформацію та взяли участь у обговоренні.