На Факультеті наземних споруд і аеродромів відбувся круглий стіл на тему «150-річчя від дня народження Миколи Міхновського»

11 травня 2023 року доцентом кафедри аерокосмічної геодезії та землеустрою Іщенко Наталією Федорівною, було круглий стіл на тему «150-річчя від дня народження Миколи Міхновського» зі студентами 4 курсу груп ЗК-410Б та ЗК-311Бстн спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» ОС «Бакалавр».

Під час засідання зі студентами обговорили життєвий шлях українського політичного та громадського діяча, ідеолога українського самостійництва. Згадали його основні моменти життя, зокрема Конфлікт із Центральною Радою, Харківський період життя, організація української партії та інші.

Микола Міхновський залишив значний внесок у розвитку національної самосвідомості українців. Він став прикладом самовідданої боротьби за ідею, яку він, на відміну від багатьох сучасників, проніс через усе життя. Микола Міхновський був одним із перших, хто відкрито заговорив про необхідність створення незалежної держави, у побудові якої був би покладений український націоналізм як офіційна ідеологія.