Факультет наземних споруд і аеродромів налагоджує співпрацю із Київським професійним коледжом “СИНЕРГІЯ”

          З метою профорієнтаційної роботи 18 березня в.о.декана Факультету наземних споруд і аеродромів Чемакіна О.В. та заступники декана Талавіра Г.М і Грабовчак В.В. відвідали Київський професійний коледж “СИНЕРГІЯ”.

Майбутнім абітурієнтам було запропоновано змістовну розповідь про особливості навчання та перелік спеціальностей, за якими здійснюється підготовка на Факультеті наземних споруд і аеродромів.  Оскільки випускники даного коледжу мають можливість продовжити навчання за скороченим терміном, тому майбутнім абітурієнтам було запропоновано змістовну розповідь про особливості навчання та перелік спеціальностей, за якими здійснюється підготовка на Факультеті наземних споруд і аеродромів . Особливу увагу учасників було акцентовано на особливостях навчання: високій рівень підготовки викладачів, англомовний проект, можливість професійного розвитку за рахунок за рахунок навчання за дуальною формою освіти, під час якої студент проходить підготовку в університеті, і на підприємстві, закріплюючи отримані знання та опановуючи практичні навички за спеціальністю. 

Присутніх на зустрічі абітурієнтів цікавили наступні запитання: які документи необхідно подавати при вступі, які вимоги до творчого конкурсу, можливість проживання в гуртожитку та працевлаштування після навчання. На всі запитання було надано ґрунтовні відповіді.

Директор Київського професійного коледжу “СИНЕРГІЯ”, АЛЕКСЕНКО Георгій В’ячеславович для представників ФНСА НАУ  провів екскурсію навчальним закладом, познайомив із викладачами та студентами, продемонстрував оздоблені майстерні та практичні класи для проведення занять.

За результатами зустрічі було досягнуто домовленість щодо підписання Угоди про співробітництво, що передбачає спільну організацію семінарів, конференцій, реалізацію проєктів, науково-практичних заходів, обмін інформацією і досвідом в межах відповідних функцій і повноважень.