Практична підготовка на будівельному майданчику студентів-архітекторів Факультету наземних споруд і аеродромів

          Студенти 3 курсу кафедри архітектури та просторового планування ФНСА НАУ за спеціальністю 191 «Архітектура та містобудування» разом із старшим викладачем Наталією Бжезовською проходять будівельно-технологічну практику на будівництві ЖК FJORD, що розташовується в центральному районі Києва. Це унікальний житловий комплекс представляє собою 4-секційну будівлю з каскадною архітектурою від 4 до 30 поверхів.   FJORD зводять за монолітно-каркасною технологією,  використовуючи екологічно чисті та довговічні будматеріали. Забудовником житлового комплексу є компанія ENSO.

Здобувачі вищої освіти ознайомилися з будівельним майданчиком та розташуванням на ньому об’єктів будівництва. А також спеціалісти  ENSO розповіли майбутнім архітекторам про технології, організацію та методи виконання окремих видів будівельних робіт та відповіли на їх питання. У процесі екскурсій на будівельний майданчик студенти ознайомилися з:

–  загальними умовами здійснення будівництва;

– особливостями архітектурно-конструктивних рішень будівель житлового комплексу;

–  організацією та виконанням будівельних робіт;

–  сучасними тенденціями організації будівництва;

– особливостями технологічних процесів окремих видів будівельних робіт та їх взаємозв’язоком  на будівельному майданчику;

–  сучасним будівельними матеріалами та конструкціями.

        Досвід, отриманий студентами на будівельному майданчику житлового комплексу FJORD, є цікавим і корисним для майбутніх архітекторів, що будуть відбудовувати нашу країну.