Засідання робочої групи з розроблення Державних будівельних норм ДБН В.2.3-ХХ:202Х «Споруди транспорту. Аеродроми»

     

          23 лютого 2024 року в Національному авіаційному університеті відбулось засідання робочої групи з розроблення Державних будівельних норм ДБН В.2.3-ХХ:202Х «Споруди транспорту. Аеродроми».  

У засіданні робочої групи взяли участь науково-педагогічні працівники Факультету наземних споруд і аеродромів:  завідувач кафедри інфраструктури авіаційного транспорту – Олександр Дубик, професор кафедри інфраструктури авіаційного транспорту – Олександр Степанчук, доцент кафедри інфраструктури авіаційного транспорту – Галина Агєєва, професор кафедри архітектури та просторового планування – Максим Омельяненко, доцент кафедри комп’ютерних технологій будівництва та реконструкції аеропортів – Олександр Родченко, а також представники від Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, Асоціації «Аеропорти України» цивільної авіації, Національного транспортного університету, ТОВ «Київаеропроект», ТОВ «Гідрозахист», НВП «Полімерні інноваційні матеріали», «Укрдорпроект».  

На засіданні обговорено пропозиції, які надійшли на проєкт другої редакції ДБН від установ та організацій в сфері проєктування, будівництва та експлуатації аеродромів. 

Створення нового нормативного документу ДБН В.2.3-ХХ:202Х                  «Споруди транспорту. Аеродроми» є надзвичайно важливим кроком на шляху вдосконалення норм  на проєктування та будівництво аеродромів.

Результатом зустрічі є досягнення домовленостей щодо подальшого доопрацювання проєкту ДБН, його погодження, затвердження та набрання чинності.